Mutfak Tezgahından Kablosuz Şarj

mutfak tezgahı

mutfak tezgahı

DuPont ve Power Matters Alliance’ın geliştirdiği yeni teknoloji ile  mutfak tezgahından telefonunuzu kablosuz şarj yapabileceksiniz. DuPont’un yeni geliştirdiği Corian adlı maddeyle geliştirilen proje gelecekte hayatımızın bir parçası olabilir.

DuPont Corian serisi yüzeyler, granite alternatif olarak geliştirilen sentetik çözümler sunuyor. DuPont  inovasyon ekibi ve Power Matters Alliance’ın  (PMA) DuPont Corian kullanmak geliştirdiği mutfak tezgahı, akıllı telefon ve tabletleri kablosuz şarj etmenizi sağlıyor.

Mutfak tezgahları, lambalar, binaların dış cephe kaplamaları, hastaneler ve laboratuvarlar gibi birçok yerde kullanılabilen DuPont Corian, PMA’nın geliştirdiği kablosuz şarj teknolojisiyle donatılmış. Tek parçalık Corian yüzeyine entegre edilen sistem, kablosuz şarj desteği olan telefonları şarj edebiliyor. Eğer telefonunuzda kablosuz şarj desteği bulunmuyorsa, Duracell’in geliştirdiği Powermat teknolojisiyle mutfak tezgahı üzerinden telefonunuzu kablosuz şarj edebiliyorsunuz.

DuPont inovasyon ekibi Corian kullanılarak geliştirilen bu projeyi geliştirmeyi planlıyorlar. Projenin masa yada sehpa gibi eşyaların yüzeyine uygulandığında daha kullanışlı hale geleceğini düşünüyoruz.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: