Mermerciler İtalya yolcusu!

mutfak tezgahı

mutfak tezgahı

Doğal taş sektörünün tercihi, bir kere daha İZFAŞ oldu. Türk üreticiler, dünyanın en büyük doğal taş fuarı Verona-Marmomacc’a, İZFAŞ’ın düzenlediği millî katılım organizasyonuyla gidecek.

İZFAŞ ile Türk mermer doğaltaş sektörünün işbirliği, Uluslararası Doğaltaş ve Teknolojileri Fuarı (MARBLE) ile sınırlı kalmıyor. Mermerciler, yurt dışı fuarlarına katılırken de İZFAŞ’ı tercih ediyor. İZFAŞ tarafından 1998 yılında başlatılan ve aralıksız devam eden Verona-Marmomacc Uluslararası Taş, Tasarım ve Teknoloji Fuarı Türkiye Millî Katılım Organizasyonu kapsamında Türkiye bu yıl, açık ve kapalı olmak üzere toplam 2 bin metrekarelik alanda, 50 firmayla gövde gösterisi yapacak. 10 yıl önce 250 metrekarelik alanda 13 firmayla başlayan organizasyona, mermer ve doğal taş üreticilerinin yanısıra sektörün makine ve yan sanayi üreticisi firmaları da katılıyor.

Verona-Marmomacc Fuarı’nın bu yıl 44.’sü düzenleniyor. 30 Eylül ile 3 Ekim arasındaki fuar, alanında dünyanın en önemli organizasyonu kabul ediliyor. Bin 400’e yakın firmanın katıldığı fuara, 60 ülkeden katılımcı ve 100 ülkeden ziyaretçi bekleniyor.

Mutfak tezgahınızın ham maddesi olan doğal taş haberlerini sizinle buluşturmaya devam ediyoruz.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: